יזמות בתחום האנרגיה

שותפות מלאה בפרויקטים משתלמים

יזמות בחוד אנרגיה

נושא היזמות בחוד אנרגיה הוא שונה וחדשני מאוד בנוף היזמות בתחום האנרגיה בישראל. אנחנו מאמינים בשיטה שבבסיסה מערכת יחסים שוויונית והוגנת בין הצדדים. על מנת לצאת לדרך יזמית משותפת ובעלת שקיפות יש להקים ישות משותפת ובה חלוקת תפקידים ברורה בין הצדדים. כל מהלך יזמות בתחום האנרגיה הוא לטווח הרחוק, ולכן אנחנו מאמינים בהסדרת השותפות מבעוד מועד, על מנת שכל הצדדים יוכלו ליהנות מהרווחים לאורך כל התקופה.

איך זה עובד?

איתור נכס

בדיקת רלוונטיות הנכס והיתכנותו לייצור אנרגיה

תכנית עבודה

בשלב זה חוד אנרגיה תייצר תכנית עבודה טכנו-כלכלית

הקמת ישות

השותפות החדשה יוצאת לדרך 50/50

ביצוע

הקמת מערכת לייצור אנרגיה

תחזוקה שוטפת

שמירה על ביצוע המערכת ועמידה במודל הכלכלי

עסקים עושים עם אנשים

יזמים מנוסים יעידו שהצלחת מהלך יזמי תלויה באנשים שמובילים אותו. כמה פעמים שמעתם על רעיונות מדהימים שלא צלחו או שנתקלו בקשיים ואף עלו על שרטון. האנשים שמאחורי התכנון, הביצוע והתחזוקה הם אלו שיקבעו את הסיכוי להצלחה ולכשלון.

חוד אנרגיה מתגאה במוניטין מעולה כחברה אמינה ומכובדת. יזמות הוגנת היא המפתח לעולם העסקים, אנחנו מבינים שלכל הצדדים מגיע יחס הוגן בחלוקת הרווחים ומכאן פיתחנו את הנוסחה המנצחת ליזמות בתחום האנרגיה.

היזמות בתחום האנרגיה פונה לאנשי עסקים מתחומים שונים כגון : גופי השקעות, נדל״ן, בעלי נכסים, בעלי משקים ושטחים פתוחים ועוד. בשיטת העבודה המדוברת, אנחנו אחראיים על כל הנושאים הקשורים לתכנון המערכת ולפעילותה הטכנית לרבות ניטור על בסיס יומי וטיפול שוטף במערכת יצור האנרגיה.

השקעות בתחום האנרגיה

זה לא סוד שתחום האנרגיה הוא תחום מבוקש מאוד להשקעות. אם אתם מחפשים בית להשקעות בתחום זה, חוד אנרגיה תשמח לאפשר לכם לקחת חלק פעיל בפרויקטים רחבי היקף כמשקיעים במערכות. התשואה היא גבוהה וארוכת טווח. ניצול המשאבים והיציבות של תחום האנרגיה הוא שמקנה לו את תשומת הלב מצד משקיעים וכלכלנים בכל רחבי העולם.

ההשקעה בתחום האנרגיה הפכה לאפשרית בעקבות רגולציה של משרד האנרגיה ורשות החשמל המתירה לגופים פרטיים ועסקיים לייצר ולמכור חשמל לחברת החשמל. החזר השקעה משוער של פרויקט מסוג זה הוא בין 5-6 שנים ופעילות המערכת היא לכ-25 שנים לפחות.

חוד אנרגיה מנהלת מאגר של בעלי שטחים ונכסים המועמדים להקמת מערכות לייצור אנרגיה מתחדשת. חשוב להתאים את האנשים לכל יזמות לפי אופייה ואנחנו האנשים הנכונים למשימה.

יזמות בתחום האנרגיה המתחדשת