ניהול פרויקטים בתחום האנרגיה

מנהל הפרויקט הוא המוציא לפועל של התכנון והייעוץ. תפקידו משמעותי בחיבור שבין כל התכניות התיאורטיות לבין הנמצא בשטח, והקפדה על האינטגרציה בין כל הגורמים הנדרשים ליישום הפרויקט באיכות הגבוהה ביותר ובזמן הקצר ביותר.

תפקיד ניהול הפרויקט שמור לאנשים דקדקנים ואחראיים שיודעים לעבוד תחת לחץ ובתנאים משתנים. כל מנהלי הפרויקטים אצלנו בחוד אנרגיה בעלי הסמכה מתקדמת בתחום החשמל וניסיון רב בפתרון בעיות, עבודה שוטפת מול הלקוחות וניהול צוותים בשטח.  

מנהל פרויקט בשטח
אינטגרציה
עמידה בלוחות זמנים

ניהול פרויקט

מנהל פרויקט טוב נמדד בשטח. תפקידו לוודא שהפרויקט מתקדם ועומד בכל לוחות הזמנים תוך שמירה על הנחיות בטיחות מחמירות והתאמה מלאה לתכניות של צוות ההנדסה.

מה החשיבות של מנהל פרויקט בשטח?

חשיבותו עצומה, בעיקר כשדברים משתבשים. מנהל פרויקט מנוסה יודע להגיב בזמן ונכון לכל תרחיש בשטח ולשמור על התקדמות הפרויקט כמצופה. נדירים מאוד האתרים שבהם הכל מושלם והתנאים הם אידאליים לעבודה. טיפול נכון בציוד ובכלי עבודה, שימוש בציוד מכאני כבד להעמסה ולהעלאת ציוד לגג, ניהול לוחות זמנים וצוותים בתנאי מזג אוויר משתנים ועוד, הם רק קצה הקרחון בדרישות ממנהל פרויקט ועל כן חשוב לוודא שאכן יש אחד בשטח.

מהי מערכת היחסים בין מנהל הפרויקט ללקוח?

מרגע תחילת העבודה, מנהל הפרויקט הוא איש הקשר שלכם. הוא יודע לספק את כל התשובות למה מתרחש באתר ולעמידה ביעדים. מנהל האתר לעולם ישמור על קשר עם הלקוח לתיאום עבודה וניהול הזמנים והמשימות.